Kolekcje roślin i kuratorzy

Kuratorzy kolekcji rolniczych

Kolekcja:Informacja o kuratorze kolekcji
ChmielUrszula Skomra
e-mail: urszula.skomra@iung.pulawy.pl
LenGrażyna Silska
e-mail: grazyna.silska@iwnirz.pl
KonopieGrażyna Mańkowska
e-mail: grazyna.mankowska@iwnirz.pl
Rośliny chrononieWaldemar Buchwald
e-mail: waldemar.buchwald@iwnirz.pl
ŻytoMałgorzata Paśnik
e-mail: bgpas@obpan.eu
Motylkowate drobnonasienneJan Schmidt
e-mail: j.schmidt@ihar.edu.pl
Marginalne rośliny strączkowe gruboziarniste Wojciech Rybiński
e-mail: wryb@igr.poznan.pl
FasolaLech Boros
e-mail: l.boros@ihar.edu.pl
Soja (Glycine max L. Merrill)Lech Boros
e-mail: l.boros@ihar.edu.pl
Rośliny przyprawoweKatarzyna Bączek
e-mail: katarzyna_baczek@sggw.pl
Groch siewnyWojciech Święcicki
e-mail: wswi@igr.poznan.pl
Łąkowo pastwiskowaBartosz Tomaszewski
e-mail: b.tomaszewski@ihar.edu.pl
Ziemniak diploidalnyIwona Wasilewicz-Flis
e-mail: i.wasilewicz-flis@ihar.edu.pl
Ziemniak tetraploidalnyDorota Michałowska
e-mail: michalowska@ziemniak-bonin.pl
BurakKamilla Kużdowicz
e-mail: k.kuzdowicz@ihar.bydgoszcz.pl
OwiesWiesław Podyma
e-mail: w.podyma@ihar.edu.pl
Kolekcja trawWłodzimierz Majtkowski
e-mail: w.majtkowski@ihar.edu.pl
Rośliny rekultywacyjne i energetyczneWłodzimierz Majtkowski
e-mail: w.majtkowski@ihar.edu.pl
JęczmieńAgnieszka Rachwalska
e-mail: a.rachwalska@ihar.edu.pl
KukurydzaRoman Warzecha
e-mail: r.warzech@ihar.edu.pl

Kuratorzy kolekcji ogrodniczych

Kolekcja:Informacja o kuratorze kolekcji
Roślin warzywnych
SzparagaTomasz Spiżewski
e-mail: spizewsk@up.poznan.pl
Roślin dyniowatych
Roślin sadowniczych
JabłoniKonrad Woliński
e-mail: kwolinski@obpan.pl
Ryszard Rawski
e-mail: pomologia@obpan.pl
Rzadkich gatunków roślin sadowniczych
WinorośliJerzy Lisek
e-mail: jerzy.lisek@inhort.pl
Grzegorz Łysiak
e-mail: glysiak@up.poznan.pl
Roślin jagodowych
Roślin ozdobnych
RóżMarta Monder
e-mail: mondermarta@obpan.pl
Roślin miododajnych
jednorocznych Zbigniew Kołtowski
e-mail: zbigniew.koltowski@inhort.pl
dwuletnich
wieloletnich (bylin)
krzewinek i półkrzewów
krzewów
drzew